| Mihay4 a întrebat:

Aveti idee daca o sa apara si Siri Assistant pe iPhone 4? Official nu prin jailbreak.

4 răspunsuri:
| Cosmin1992 a răspuns:

Siri nu cred ca va aparea pe iphone4 deoarece procesorul nu ii permite sa functioneze la capacitate maxima, iar cei de la Apple nu se multumesc decat cu maxim. Daca va fi vreodata introdus, vei putea sa il bagi numai prin update la iphone 4 de la Apple si in nici un caz prin cydia sau intalluous, pentru ca siri functioneaza pe baza de internet si cand se conecteaza la Apple si aparatu tau e cu jailbreak nu va functiona.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihay4 explică:

Eu cred ca au pus doar pe iPhone 4S doar ca sa aiba mai multa vanzare la el, iar mai tarziu cand o sa inceteze din vanzari o sa puna siri si pe iPhone 4 in AppStore.

| anonymus a răspuns:

Toti care va dati cu parerea de aici,nu e adevarat nimic din ce ziceti, o sa apara siri si pentru iphone 4, de indata ce o sa apara si jailbreak-ul pentru iphone 4s si ipad 2, desigur toate acestea cu jailbreak pentru iphone 4, totul e posibil.