| anonim_4396 a întrebat:

Azi am dat pe euronews pe yt si merge sacadat pe Firefox. Deci am reinstalat firefox si am dezistantalat niste addonuri si tot asa face. Am intrat pe Edge(noul browser al lui windows) si merge bine. Dar vreau pe Firefox ca sa vad.

Răspuns Câştigător
| KEiGHT a răspuns:

Salut,

scrie sus in bara de adrese la firefox : "about:support" fara ghilimele si dai ENTER!
Apoi in dreapta undeva ai scris "Give Firefox a tune up" iar dedesubt scrie Refresh Firefox, click pe el si wait!

Succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru KEiGHT):

Mersi, a mers