| danyel_1802 a întrebat:

Azi am descarcat imvu de pe net, iar cand vreau sa il instalez imi da DOWNLOAD FAILED, care ar putea fi problema si cum as putea rezolva?

11 răspunsuri:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Nu este bun jocu uite iti dau eu un link cu jocu http://www.google.ro/......http?/url

| danyel_1802 explică:

@mirell, nici IMVU de pe site-ul precizat de tine nu merge

| PastilutzaColorata a răspuns:

Si mie imii face asa

| PastilutzaColorata a răspuns:

Auziti la toti dintre noi apare si mie da lasati amu... ca si eu l-am descarcat de o sute si de o mie de ori da tot nu mere nu ai ce sa faci poate e ceva legat de conexiune e o eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza erorilor din pc este sigur...pentru ca si mie imi face asa...asa ca repara erorile si o sa. ti mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi apare si nu stiu ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu imi merge imi da eroare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! este numele meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi face asa din pacate...crying((

| LoveMe16 a răspuns:

Si mie mi-a facut asa dar eu iti zic sa iti golesti memoria in mare parte sau pune pozele, inregistrari etc pe un dvd goleste memoria si apoi incearca daca nu merge n-am idei

| lory701 a răspuns:

Mie imi merge! poate ai ceva in calculator sau nu ai destula memorie la pc! daca il ai descarcat si vrei sa-ti faci un cont now nu trebuie sa-l descarci din now scrii pe ala pe care il ai si-ti va merge daca nu-l ai descarcat poate ai vreo eroare in pc! sper ca te-am ajutat! pa pa!