| CreEppY a întrebat:

Azi am vrut sa reinstalez windows-ul de pe un calculator si am inceput sa descarc un windows. L-am luat si am vazut ca in usb/dvd tool de la Microsoft tot primesc eroare si asa s-a intamplat cu vreo 4 versiuni pe care le-am descarcat.Mi-am luat iso to usb si am incercat.Mi-a formatat stick-ul care avea ceva pe el si a dat o eroare zicand ca nu poate sa puna iso-ul.Acum cand bag stick-ul primesc o eroare ca trebuie reformatat si nu il mai pot folosi, iar in programe gen icare data recovery sau easeus data recovery nu mi-l vede. Ce sa fac? Mersi!

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Pai dai reformatare la stik in fat 32, bifeaza casuta quick formatsi instaleaza windows pe el utilizand programul Rufus!
nu ai cum sa dai gres...
Si inceteaza cu programele de alea de recuperare de date ca nu faci nimic cu ele...