| RAY a întrebat:

Azi cand am vrut sa instalez un xp am primit eroarea asta, am ajuns la partiti, le-am formatat tot hardul, dar apoi vad ca scrie nu este destula memorie, ma mir hardul de 160 de gb sata, am resetat biosul, am desfacut mufele, memoria ram nimic, nu imi pot explica de ce? cred ca era hardul bine era vechi de 10 ani cred ca asta era sau nu era bine facut dvd trebia sa fie slave si hard master, e aiurea ca l-am lasat asa dead

1 răspuns:
| Cojan_Alex_1996 a răspuns:

Verifica ramul, scoate-l si baga-l din nou sau cumpara alt ram