| lover_5693 a întrebat:

Azi mi-am luat cartela de cosmote si am nr cu : 0786******. dc?
Si app.Cum fac sa primesc sms:Ati avut un apel s. a?(cand nu am semnal, sau e inchis telu)?

4 răspunsuri:
| caravaggio a răspuns:

Zapp-ul a fost cumparat de Cosmote de aia ai numar de formatul celor de la Zapp. Cu apeluri pierdute introduci codul asta *62*178# (ce face: redirectioneaza apeluti catre 0766177178). Toate informatile sunt verificate deci poti sa ai maxima incredere.

| alinaWalina a răspuns:

Buna. Ai nr cu 0786 pentru ca asa este un nr de cosmote, sunt mai multe tipuri nu stiu cum sa iti explic. In orice caz nu te speria, este normal.
In legatura cu msj, nu fa nimic, ca o sa le primesti tu sigur. Deci tu nu trebuie sa setezi nimic.
Sper ca te'am ajutat.
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la setari si o sa iti apara acolo

Răspuns utilizator avertizat