| L96 a întrebat:

Am cartela cosmote si nu mai primesc mesaje cu ati avut un apel ce pot sa fac sa primesc inapoi?

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
Activează Mesageria vocală (sau căsuța vocală, cum vrei să-i zici), vezi
http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=17591&ns=-10008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost dezactivat serviciul "nonstop" care este legat de mesageria vocala. Daca nici prin reactivarea mesageriei nu se rezolva problema, apeleaza la personalul lor (in Cosmote nu stiu numerele de serviciu) si se rezolva din softul lor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, poti sa ti-l reactivezi. Insa fiind legat de mesageria vocala, trebuie sa o dezactivezi si apoi sa o reactivezi. Din experienta spun ca nu intotdeauna reuseste. De asta spuneam ca daca nu iti reuseste tie, apeleaza la ei. Nu se taxeaza.