| emylly666 a întrebat:

Am o cartela cosmote si vreau sa primesc sms cand nu am semnal sau este telefonul inchis.Stie cineva ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| babyblue23 a răspuns:

Mai simplu: formezi *62*178#, apelezi, astepti, apoi iti inchizi si redeschizi tel.Bafta

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Serviciul Non-stop.La Orange este acest serviciu.Banuiesc si la Cosmote.

caramela
| caramela a răspuns:

Activeaza serviciul non stop, s-au casuta postala, si asa vei stii cine te-a sunathappy

| BitterCandy a răspuns:

Apelezi gratuit Serviciul de Relatii cu Clientii (1234) si urmezi instructiunile robotului!
Succes!

| emylly666 explică:

Vreau sa primesc sms cand imi deschid telefonul, in cazul in care am fost cautata :p