| Any_2336 a întrebat:

Azi mi-am luat un telefon nokia E71 dual SIM, Am bagat cartela SIM cu numerele stocate in ea pe Sim 1, dar atunci cand ma suna cineva imi apare numarul, nu si numele, chiar daca am acel nr pe cartela sad. Am bagat cartela pe SIM 1 pe 2, dar tot nu apar nr-le. Cum sa fac sa-mi apara numele apelantului? Dau vot si funda kiss

3 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Copie numerele de pe sim pe telefon.

| VORTEX a răspuns:

Mai mult ca sigur telefonul tau este replica, replicile sunt mult sub originale si nu ofera acceasi calitate atat software cat si hardware.cat despre problema cauta la setarile telefonului, iar daca nu gasesti nimic, da-i la revenire la setarile din fabrica(daca are asa ceva)bafta.

| Any_2336 explică:

Apropo, cum iti dai seama daca telu e replica? Adica e ext ca cel original de pe netsad eu zic ca-i original sad sper ca nu mi-am luat teapawinking