| ovyx a întrebat:

Am cumparat de curand un telefon Nokia E5 si intampin o mica problema cu acesta. In momentul in care primesc apeluri de la numerele stocate in memoria interna a telefonului, pe ecranul principal nu imi este afisat numele apelantului, doar numarul acestuia. Stie cineva solutia la problema? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Exista posibilitatea ca tu sa ai inregistrata persoana si in agenda de tel si in cea a telefonului sub doua denumiri si atunci telefonul tau cam intra in panica si cum el nu vorbeste mai bine nu-ti arata nimic! Verifica si ai sa vezi ca am dreptate! Succes!

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Banuiesc ca esti pe cosmote.
Salveaza numarul sub forma asta +4076 daca e din cosmote
Nr de Orange sub forma asta +4075 sau +4075
Nr de Vodafone sub forma asta +4072 sau +4073
daca le ai pe toate salvate asa o sa iti apara si numele atribuit numarului de telefon care te apeleaza