| marioS10maryus a întrebat:

Azi nu imi mai apare in bara de jos(taskbar) sonorul..nu stiu ce sa fac? dau funda.( am un laptop latitude d630)

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Click dreapta pe taskbar, apoi intrii la toolbars si vezi sa nu fie dezactivat ceva. Daca ai mai multe iconite langa ceas e posibil sa fie ascuns intr-o parte. Daca nu, reinstaleaza driver-ul audio.

| QiCKaaTc a răspuns:

Ai in taskbar o sageata, show hidden icons, acolo este (de obicei) speakers.

| fasole1 a răspuns:

Pai, cauti la control panel realtek HD audio manager click dreapta pe el si acolo volume control ( are o poza asemanatoare cu cea clasica de la volume control, dar doar ca este portocalie ) daca nu ai aceasta optiune sau nu o gasesti PM