| marioS10maryus a întrebat:

Nu imi mai merge sonorul... poate cineva care sa pricepe sa intre la mine pe pc cu teamviewer..sau sa ma ajute am DELL latitude d630 (laptop).dau funda. daca e ceva ADD id meu maryus_gaby_99

Răspuns Câştigător
| thekidno1 a răspuns:

Uita-te in device manager, daca apare cu! placa de sunet sau daca nu apare deloc inseamna ca e dusa. Daca apare cu! incearca sa ii faci update.

2 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Descarca programul driver genius dai o scanare si descrac driver happy

| K0sti a răspuns:

Vezi driverele! Sau intra aici: http://www.craiovacenter.com si discutam mai pe indelete. O sa intru eu sa ma uit. Ma contactezi.