| popi a întrebat:

Azi nu mi se mai incarca laptop-ul fiind bagat in priza. Incarcatorul era cald dar nu aparea ca se incarca.Bateria(recent instalata una noua)este in interior si nu am avut rabdare sa o scot, asa ca am scos incarcatorul din priza si am mers sa caut altul sa vad ce ar putea fi. M-am intors peste aprox. 2-3 ore fara sa gasesc ceva, am reincercat incarcatorul si acum mergea. Intrebarea mea este daca problema este la incarcator(are deja 3 ani si e putin busit dar nu rupt sau ceva), sau mai bine merg la un specialist sa vad exact care-i baiul pana sa dau bani pe ceva care inca nu stiu daca e problema?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai laptopul ar trebui sa ruleze si direct de pe curent. Suna mai mult ca problema la baterie. Incearca sa incarci complet si vezi cat dureaza

| StefanFlorea a răspuns:

Scoate bateria si apoi baga incarcatorul si porneste-l, daca nu face figuri, problema vine de la baterie.