| alexdop21 a întrebat:

Bai ceva se intampla nu mai pot da raspunsuri, imi apare un fel de link dupa ce dau vreau sa il trimit! ce dracu e, am restartat pc-ul toate alea! Aaaa semnul intrebarii?

2 răspunsuri:
| alexdop21 explică:

Raluca vad ca acum mai merge, dar nu m-am gandit sa fac printscreen, sorry dar nu mi-a trecut prin minte, si a durat ceva, vreo 45 de minute treaba asta, peste raspunsul meu aparea intrebarea cand ati invatat sa gatiti sau ceva de genul, iar cand dadeam sa raspuns si aleaia tot la fel imi dadea un link nu stiu ce si iar imi aparea intrebarea aia cu gatitul, dar in fine vad ca s-a reparat acum si sa vad daca mi se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, imi dadea eroare dar raspunsul se posta (am verificat inainte sa "tip") happy