| CAMELIA23 a întrebat:

Baiatul meu are cont pe facebook si eu cu ajutorul dvs, am reusit sa-mi creez alt cont folosind alt browser.Am trimis cerere de prietenie unei persoane si acea persoana imi spune ca nu a primit nici o notificare in legatura cu aceasta cerere. Baiatul meu mi-a cerut prietenia si eu am acceptat, totusi, nu ma regasesc pe lista lui de prieteni. Ar trebui sa mai setez ceva? va multumesc!

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

1. Poate apare mai tarziu
2. Nu. Trebuie sa fii in lista. La prieteni este o casuta de cautare, mai in dreapta, scrie numele acolo.