| Radeas1 a întrebat:

BitDefender 10 free edition cel de aici : http://img.brothersoft.com/......484-1.jpeg are protectie in timp real? Daca da, cum o activez?

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu, nu are protectie in timp real. e mai degraba o utilitara cu care sa scanezi de virusi insa in niciun caz un antivirus.

| AlinnJe a răspuns:

Nu iti recomand acel program.
Iti recomand MALWAREBYTES este cel mai bun Antivirus sau kapserky nu stiu cm se scrie -.-.

| Radeas1 explică (pentru AlinnJe):

Offf, omule, eu am intrebat daca are protectie in timp real, nu e imi recomanzi tu.

| AlinnJe a răspuns (pentru Radeas1):

Din Cate stiu eu, nu are protectie in real time.
totusi ti-am zis parerea mea