| ƳσʋAиdMɛ a întrebat:

Blackberry 9900 sau Iphone 4S? De ce.? Va multumesc.

10 răspunsuri:
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Depinde. Daca esti sarantoc, atunci Blackberry e mai bun. Insa daca ai bani de paine, iti iei un Iphone si te dai mare cu el. Depinde acum la ce vrei sa-l folosesti. Daca vrei sa te stergi la dos cu el, iti recomand BB 9900.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Gabryellutzaaa):

Merita sa fie ales castigator! smug

| ƳσʋAиdMɛ explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

raised eyebrows bai sa stii ca blackerry nu e de sarantoci. costa la fel ca un iphone. bine iphone e mai scump cu vreo 2 mil. happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru ƳσʋAиdMɛ):

BlackBerry 9900 costa 1600 lei, pe cand Iphone 4s porneste de la 3200 lei. Diferenta de 2 millaughing

| ƳσʋAиdMɛ explică (pentru BogdanelululTheGodfather):

DEfapt straight face BlackBerry este 2195 happy informeazate si tu si iphone este 2800 happy am dat un mic exemplu 2 milwinking

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru ƳσʋAиdMɛ):

Offf! Imi plac BlackBerry datorita retelei securizate, faceam doar o gluma.

| Motanul239 a răspuns:

Blackberry9900 pentru ca iphone este bun doar daca are internet pe cand BlackBerry foloseste si la trimis mesaje etc.(parerea mea)

| TheSupreme a răspuns:

4S este mult mai bun insa ai nevoie de internet si de un card de credit ca sa poti folosi aplicatii, cardul e necesar doar pentru validarea contului Apple deci nu trebuie sa platesti nimic in plus

| andra2001sky a răspuns:

IPhone 4s, pentru ca este de la cea mai buna firma de telefoane... dupa parerea mea, Blackberry nu e foarte buna.