| Alinutcelcurios a întrebat:

Ce ați face daca cineva v-ar cere telefonul gen pentru aplic Instagram, știu că la iPhone apeși de 3 x ori pe butonul de home (până în iPHONE 8 sau butonul de power iPhone X in sus +) setați un pin și cui ii dădeau telefononul gen doar pentru Instagram nu putea ieși din aceaa aplicatie, ei la ANDROID EXISTA? ANDROID 13!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai inteles ce ai scris? Eu nu.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Vrea sa blocheze pe android sa fie folosit doar o aplicatie sau poate 2, dar pe Android nu se poate cred...

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru Alinutcelcurios):

„EXACT asta VREIAM SA ZIC ms mult"
Uite ca acum am inteles. Of!

| mrGri a răspuns:

Exista o aplicatie pentru Android numita VMOS care creeaza un sistem Android virtual in cadrus sistemului telefonului, dar inca nu merge perfect pe toate telefoanele.

| corina2007 a răspuns:

Merge sa blochezi ca sa poata sta doar pe o aplicație pe care ai pus o tu. Am vazut undeva si nu stiu daca am schimbat ceva prin setari ca sa pot sau asa a fost, insa cand dau pe butonul din stanga jos la recente imi apar aplicatiile recente, dau pe logo ul aplicației si imi apar mai multe chestii; dupa dau pe fixati aplicatia. si ca sa ies dau pe butonul de recente + butonul de inapoi in acelasi timp.