| Lightdark a întrebat:

BN TPU hey am o întrebare ciuda deci android 11 Go edition accepta navigare prin gesturi? Cu 1 GB RAM? Dar android 13Go? La iOS merge și cu 1 GB RAM pe iPhone 6 S cică dar la android oare e la fel?

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Feature-ul asta nu depinde de specificatiile de memorie sau procesor, ci de partea de software. E irelevant ce cantitate de memorie ram are unitatea respectiva.

| literallythesamebruh a răspuns:

Navigarea prin gesturi există de la android 10. Pe versiunile mai lite, va merge destul de greu, dar va merge.

| newaccountbye a răspuns:

Da, Android 11 Go edition acceptă navigare prin gesturi și poate funcționa cu 1 GB de RAM. Android 13 Go nu a fost încă lansat, deci nu pot oferi informații cu privire la acesta. Cu toate acestea, compatibilitatea cu gesturile și cerințele de sistem pot varia în funcție de dispozitiv și de versiunea Android.

| Lightdark explică (pentru newaccountbye):

Întrebăm că am văzut tableta la 199laughing) laughing) laughing) îți dai seama ce bine merge e de la SmatTechlaughing) laughing) android 11 Go întrebăm din curiozitatelaughing) categoric NU o voi cumpăra

| newaccountbye a răspuns (pentru Lightdark):

Îmi imaginez… laughing