| hibridboy a întrebat:

am si eu o intrebare am windows xp student edition 32 bit si nu imi merge sa imi pun pe el adebe flash player de ce?
dau funda raspuns castigator. si nu imi merge nici pe windows 7 oare sa fie ceva de la componente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, reinstaleaza-l de pe site-ul oficial din nou, in caz ca tot asa face, ia o versiune mai veche putin, daca nu o curatare de registri cu ccleaner/tune up imposibil sa nu functioneze. daca nu windows xp sp3 edition si va merge garantat.

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Probabil nu mai este compatibil cu Windows XP, sau doar cu versiunea ta de XP. Incearca sa treci la Windows 7!

| Vladut2000L a răspuns:

Iati windows 7 ultimate si iti va merge 100 la 100

| theodorafemme2001 a răspuns:

Nici mie nu imi merge. sad

| ivanhoe a răspuns:

Esti sigur ca l-ai instalat cum trebuie? Mai da ceva detalii. Da vreo eroare ceva?