| teodorika10 a întrebat:

Boona!love struckAs vrea sa stiu si eu daca iei virusi in calculator atunci cand descarci photoscape.As vrea sa-l iau si eu dar mi-e frica sa nu stric clak.Va roog ajutati-ma!

10 răspunsuri:
| G a răspuns:

Depinde de unde il iei. daca il iei de pe site-ul lui oficial nu are nimic.

| doar.pt.voi. a răspuns:

L-am luat eu de pe net si am luat trojanul. Te sfatuiesc sa iti bagi antivirus cu licenta...winking

| Atreides2 a răspuns:

Ok, stii nu ca un virus se poate baga in orice executabil, asa ca poti sa iei virus de oriunde, poti sa iei virusi si daca navighezi pe unele pagini, sa spunem mai suspecte.

Tot ceea ce poti sa faci e sa tii antivirusul la ultimul update si apoi sa faci scanare.

Eu unu insa m-am lasat de sportul asta extrem, pentru ca virusii pot sa intre in calc si cu antivirus asa ca la 1 luna 2, pun toate filmele, muzica si poze pe dvd-uri si sterg hdd sau il sterg daca vad ca nu mai mere asa cum trebuie.

| Roby67 a răspuns:

Eu cred ca este deja stricat, ca scrie cuvinte starcite ca "Boona", "clak" "roog", si altelewinking

| amaadina a răspuns:

Il poti descarca de pe site'ul oficial, nu are nici un virus :)
Poti descarca orice programe, daca le iei d p site'ul oficial;)
http://download.cnet.com/......03122.html

http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| cяιss a răspuns:

Eu il am de ceva timp photo scape si nu am luat virus:p

Răspuns utilizator avertizat
| ioana147 a răspuns:

Nu iei absolut niciun virus. Si eu am luat PhotoScape si antivirusul meu nu a detectat niciun virus in momentul descarcarii si al instalarii. Si este un program extraoridnar de bun, nu se compara cu PhotoShop, dar e foarte bun pentru retusarea pozelor @

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iei niciun virus happy

| Iulia_1200 a răspuns:

Nu iei nici un virusbig grin si eu am photoscape. e super. stai linistita ca nu o sa iei niciun virus