| Musteata_Vlad_1993 a întrebat:

Boxe Logitech 5.1 Z906?

Am citit o gramada de forumuri despre ele... si majoritatea le compara cu vechile Boxe Logitech 5.1 Z-5500..., si dupa cum vad Z-5500-le erau si sunt mai bune si pe placul oamenilor.

Sincer daca as putea, as cumpara Boxele Z-5500, dar nu mai sunt pe piata (dupa cum am vazut) sad, nu am idee daca merita sa dau 1.600 lei pe Z906..., in general iubesc bassul. si vechile z-5500, dupa cum vad, il aveau din plin (in comparatie cu generatia noua de la Logitech)

Am mai vazut ca in general aceste sisteme sunt pentru jocuri/filme, dar daca vreau sa ascult muzica?, merita?, au z906 destul bass ca sa le cumpar?(sa acopere o sufragerie, nu mare.dar nici mica)

Sau aveti sa-mi dati alte sugestii, sa ma incadrez in 16 mil?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ideea e ca muzica e distorsionata enorm daca ii bass mult. De asta nu le recomanda nimeni pentru muzica. Si is ok, chit ca nu is ca z5500. Sfat: cumpara de undeva gen http://bit.ly/1Tr35r5 si macar ai timp 30 zile sa te razgandesti daca nu iti plac.