| jojobg a întrebat:

Btw` am telefonul samsung gt b3310 si ieri, cand am incercat sa bag muzica pe card imi da o eroare "the device is not ready". am scos cardul si l`am bagat in telefon si am incercat sa intru la Player >muzical-- Toate piesele, si mi le dadea doar pe cele din telefon cele dupa card nu imi apar. am intrat pe card si melodiile erau acolo, dar nu mai apar in Player muzical. cum il pot repara? dau fundita :X!

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Dai un format la card si mai incearca inca o data happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data imtra in card de memorie si care piesa vrei dai copy to si apoi dai phone si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand deschizi meniul ai un folder deasupra la radio, acolo sunt melodiile, cauta si ve-i gasi