| cpi46 a întrebat:

Bun. Deci, am uitat intrebarile de la contul meu de yahoo. De fapt, intrebarile... si raspunsurile. In caz ca mi-as pierde parola, nu as putea sa o recuperez daca nu am raspunsurile respective. Cum le pot afla? Daca le pot afla.

Răspuns Câştigător
| ExTaZy a răspuns:

Messenger>My Account info >Update password reset- info>Change Questions and Answers

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca inca mai sti parola de la cont, poti sa intri in cont si sa le schimbi, atat intrebarile cat si raspunsurile.
Daca nu mai stii parola, si vrei sa o recuperezi, ai nevoie de raspunsurile intrebarilor. Altfel nu ai cum sa-ti recuperezi contul!
Sper ca ti-am fost de folos.
Bafta!

| capsunik13anca a răspuns:

Mai bine iti faci un alt -+-id nu cred ca mai poti sa le aflii scuze sper ca te-am ajutat funda?