| هوراس a întrebat:

Bună ași vrea să mă filmez și eu când joc gta san andreas adică să filmez doar ce este pe ecran, tot și să fie hd, nu am nici web cam nici microfon, doar la căști am microfon, ați putea să mă ajutați și să îmi explicați un pic? :O3 fundă :X

3 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Fraps e cel mai bun, simplu si renumit.
http://www.fraps.com/

| Danny1990 a răspuns:

Este un program numit CamStudio... dar o sa ti le faca cam mari (e vorba de Gb si pentru a le transofram trebuie sa le dai convert cu un porgram nu mai retin numele dar cautal pe google "program de convertit filumlete")

| OriflameLux a răspuns:

Http://www.2in.ro/ aici iti rezolvam tema de acasa;)