| puscahoreangaion a întrebat:

doresc sa va intreb cum setez camera foto si de facut poze pe android?
ce trebuie sa fac atunci cand imi apare eroarea " android nu poate deschide videoclipul sau poza? " dau funda!

Răspuns Câştigător
| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Memoria interna a telefonului este aproape plina cu diverse, si sistemul telefonului nu mai poate deschide diferite aplicatii fie poze sau video, in principal camera trebuie setata sa fie salvate pozele si video in memoria Cardului micro SD, si eliberata memoria telefonului.