| acerasus09 a întrebat:

Acum cateva zile am avut o problma cu laptopul: Imi aparea ecranul albastru si zicea ceva de genu Disk checking. Il lasam sa mearga si la un moment dat se oprea si zice : file 14984455 is unreadable si tot asa, cu consecutivul lui. L-am formatat, si acum se misca greu. Mentionez ca am pus windows 7 home premium si ca laptopul are 2. 2GHz, 3GB memory si 320GB HDD. Ajutor! De ce se misca greu?

1 răspuns:
| Ursul543fanatic a răspuns:

E vina hardului sau a placi de baza. Icaerca sa le schimbi, dar e cam greu pentru. un laptop.