| alexandraa06 a întrebat:

happy
Acum cateva zile am primit un Samsung Galaxy Ace GT-S5830i si toata ziua am incercat sa fac conversia unui videoclip de pe youtube ( prin mai multe moduri ) insa nu am reusit. Voi ce program folositi pentru asta?
Funda

2 răspunsuri:
| SDavidS a răspuns:

Se pare ca telefonul tau adica toate telefoanele Samsung Galaxy Ace nu recunosc formatul videoclip-ului si din cauza asta nu il poti sal converti. Funda?

| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Iti da fratele tau solutzia. Exista un program se numeste youtubedowloader si are mai multe optiuni si eu un galaxy identic si merg videoclipurile cu versiunea mp4 de la programu asta.Nu stiu de cand ai pus intrebarea da sper sa-ti fiu de ajutor.Bafta!