| andreea00andreea a întrebat:

Acum ceva timp am intrat pe un site pentru un concurs al carui premiu era un monitor si m-am logat cu contul de facebook. Site-ul acela este al revistei FHM, care, am vazut mai apoi, este o revista pentru barbati. Inrebarea mea este: cum imi pot sterge contul? Acum imi apar si poza si numele complet pe site si nu stiu cum pot sa-mi sterg contul. Va rog ajutati-ma! Multumesc! P. S.

3 răspunsuri:
| usb a răspuns:

Cred ca www.bloodzrp.ro/forum te poate ajuta are o rubrica de acest fel :P

| andreea00andreea explică (pentru usb):

Unde? Nu gasesc nimic. Sau trebuie sa ma inregistrez?

| andreea00andreea explică:

Unde mai exact?