| MyMindRules a întrebat:

Acum o saptamana mi-am luat un Samsung Galaxy Plus si cand dau la muzica pe o melodie care pana azi mergea imi spune ca player-ul nu suporta acest tip de fisier audio.sadTrebuie sa il duc inapoi sau trebuie descarcat flash player?

3 răspunsuri:
| HighParadox a răspuns:

Probabil ca fisierul respectiv e defect adica infunctional ..descarca aceeasi melodie si vezi ca merge.Cel putin la mine asa a fost.Succes!

| BocAlexandru a răspuns:

Incearca downloadezi flash player daca nu merge du-l la un magazin specializat in problemele telefoanelor. Daca nu au ce face, presupun ca ai garantie la el? Du-te si du-l pe garantie

| sin18 a răspuns:

Nu e bun fisierul. Descarca de pe alt site melodia. Poate avea vreun virus sau sa fi fost perciclitat formatul melodiei respective. Sterge-o si downloadeaza din nou melodia. Bafta!