| Frommywindowcar a întrebat:

Buna! Acum un an am primit un smartwatch sau ceas inteligent de firma Canyon. Insa, modelul este Barberry SW-79. Este un ceas destul de fain, dar nu are Youtube, Whatsapp etc. As vrea sa stiu daca se poate instala ca la Samsung sau Apple Smartwatch. Este posibl asa ceva la ceasurile Canyon?

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca e "destul de ieftin" atunci ce visezi tu? https://canyon.eu/product/cns-sw79bb/ - scrie ceva de Whatsapp sau YT? Exact, nu. Foloseste-l sanatos la ceea ce e gindit el sa faca!

| Frommywindowcar explică (pentru GabiDumitrescu):

Sunt anumite ceasuri care pot instala aplicatii daca nu stiai

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frommywindowcar):

Da, stiam. Doar ca asta al tau nu. Si aplicatii gen Whatsapp si YT instalezi pe alea scumpe, nu pe astea care sunt focusate pe fitness. Asa si eu am de exemplu un Amazfit Band 7 si pot sa instalez 2-3 chestii pe el, foarte basic, gen x si o sau aplicatie pentru calculat cantitatea de apa consumata intr-o zi.

| trophin a răspuns:

Eu am un ceas din 1972 si merge, e mecanic... adicca trebuie sa misc mana, ca sa se inteleaga.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html