| ShREKT a întrebat:

Acuma doua ore a fost luat curentul, dar a revenit. De cand a revenit nu mai merge internetul... Am scos cablul de net din router si tot nu a avut efect dupa ce l-am bagat inapoi. Stie cineva ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Da mi s-a întâmplat și mie, era din cauză că în localitatea unde era serverul nu venise încă curentul. Error 651 cumva?

| Ionutc3 a răspuns:

Salut! O, oportenitate ar fi sa scoti router-ul din priza, il lasi 5-10 sec si il bagi inapoi, daca nu isi revine se poate ca socul curentului sa fi afectat reteaua de unde ai internetul. Stai linistit isi va reveni, sper ca te-am ajutat!

| Pabibabum09 a răspuns:

Scoate router-ul din priza si baga-l înapoi dupa 10 -12 secunde! La mine funcționează de fiecare data cand sunt pisa in astfel de situații.