| DiannaDia a întrebat:

Ai mei au spus ca imi iau un telefon nou.M-au pus sa aleg dintre Iphone 3gs sau Samsung Galaxy S2. Eu as vrea Iphone.Voi care mi-l recomandati?! Dezanvantaje si avantaje.Multumesc! Funda! happy

9 răspunsuri:
| BiancaGeorgya a răspuns:

Samsung S2 pentru ca are ecranu mai mare.

| Traianosik a răspuns:

Samsung galaxy S2 e mai performant si are ecranul mai mare, are touchscreenul mai bun si se strica mai greuwinking in plus la Iphone nu poti folosi bluetooth decat cu un alt produs Applewinking

| LolaLollita a răspuns:

Mi se par mai bune Samsung-urile. Daca as avea de ales ca tine, mi-as lua Samsung Galaxy S2 happy

| dodo1530 a răspuns:

Iphone-ul e produs de Apple si e mai ''cool'', dar parerea mea e ca Samsung galaxy s2 este mai bun, are o calitate mai mare, are o rezistenta mai ridicata si poti efectua aceleasi activitati ca si iphone.
Eu personal as opta pentru Samsung, dar este alegrerea ta.
Mult succes!

| oompaloompa a răspuns:

Samsung-urile mi se par mai rezistente!

| teaiBulitCuAndo a răspuns:

Samsung galaxy S2...intotdeauna koreeni vor produce lucruri mai bune decat americanii! Deci ..samsung S2

| MrsC a răspuns:

Desi Iphone-ul are huse frumoase si poti sa-l "decorezi"laughing cum vrei tu, eu spun ca mai de calitate este Samsung galaxy s2 deoarece are ecranul mai mare, si este si mai rezistent happy

| Muthi98 a răspuns:

La pretul unui galaxy s2 gasesti Samsung galaxy Nexus, produs de google care e un pic mai performant

| TatianaElena a răspuns:

Problema asta o am si eu. Eu zic sa-ti cumperi S2. Ai mai multe avantaje : bateria tine mai mult, este un telefon mai rezistent, ecranul este mai mare si am inteles ca si aplicatiile sunt mai numeroase la S2. O zi buna!