| Simple Girl:X a întrebat:

ajutati-ma si pe mine cu ceva va rog. Urgent. Trebuie sa-mi instalezi windowsul si vreau sa sterg tot din el.si ce am in pc sa le salvezi pe un site ceva, ca nu am cd-uri.stiti site-uri de genu asta?:S. fundahappy

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Un site bun e Adrive ofera 50GB free in varianta basic pentru un cont click aici https://www.adrive.com/login/signup si alegi varianta basic free pentru un download si un upload mai placut instaleaza si java.

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Mie mi-a spus cineva care se pricepe foarte bine la calculatoare ca poti sa le muti pe toate in discul D din my computer si nu ti se vor sterge.

| error1234 a răspuns:

Da.incearca www.transfer.ro

| OmuVerde a răspuns:

Pentru multi giga (banuiesc ca vrei sa salvezi mai mult de 2) nu prea sunt. mai bine transfera-le pe un hard extern sau dvd-uri. daca le urci undeva pe un site si se intampla ceva cu site-ul si pierzi tot?