| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu cevasad. Vreau sa sterg arhiva de la messenger.Stiu ca trebuie sa dau messenger preferences si dau la fiecare si sterg,insa nu se sterg cand intru iar,imi aparsad.Vreau sa le bifez si sa sterg toata arhiva cu toate convorbiirile, sa nu pierd vremea sa sterg fiecare convorbiresad. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Archiva mesajelor este stocata online, la ultimele versiuni de YM. Logheaza-te in contul de email, si la Messenger Options ii debifezi "Keep a history of my conversations".
De acum incolo, dupa ce vei sterge orice conversatie, nu iti va mai aparea.

1 răspuns:
| Kimmy22 a răspuns:

Romario merita fundita*