| anonim_4396 a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine urgent va rog! ce inseamna? this account has benn deactivated. only you can see florin on your freds list. you have the option to unfriend florin. reau sa vad profilu de facebook al unui frieten si cand dau imi apare asta

Răspuns Câştigător
| airflow a răspuns:

Ori te a blocat ori si a dezactivat contul! daca vrei sa afli care din ele este intreaba un prieten comun daca el il poate vedea, daca l vede te a blocat, daca nu l vede a dezactivat contulbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Acest cont a fost dezactivat.Doar tu îl poți vedea pe florin în lista ta de prieteni.Ai opțiunea de a îl scoate pe florin de la prieteni.

| SierraTomphson a răspuns:

Acest cont a fost dezactivat.doar tu poti sa-l vezi pe Florin in lista de prieteni. Aveti optiunea sa...