| Mecoooo a întrebat:

Buna all! Cum pot sa bag poze din telefon pe facebook. Eu am functia de internet si am si cont dar cand intru pe facebook la ce rubrica intru ca sa pun poze? ma refer ca ar trebui sa intre la albumul imagini de pe telefonul tau mobil.Cum fac sa intre pozele la albumul acesta?

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ceao.
Ai greşit categoria.

| CllaraCllary a răspuns:

Cred ca nu stii nimic:1.ai gresit categoria2. daca nu stii sa pui poze eu ce sa zic? descurca-te!

| Mecoooo explică:

App acest site exista doar ca sa poti ajuta persoane cu orice fel de intrebare si la o categorie pptrivita si eu nu am pus asa de capul meu aceasta categorie m.am incadrat si eu.doamne credeam ca raspunsurile la intrebari se face cu, cap dar nici chiar asa. daca nu stiti sa raspundeti atunci gata frate nu te mai baga unde nu iti fierbe oala.ciao

| Mecoooo explică:

Mai copii nu va mai jucati.

| Mecoooo explică:

Daap