| IloveGnR a întrebat:

Buna all big hug am Samsung corby s3650 si am pus pe el niste jocuri, dar dupa ce le instalez imi da eroare si zice ca nu are memorie suficienta.Nu stiti cum sa fac ca atunci cand le instalez sa se instaleze pe cardul de memorie? Funaaa:*:*

Răspuns Câştigător
| SkizoMetal a răspuns:

Hey, rockăriţo! Şi eupăţesc la fel dar nu se poate să le instalezi pe cardul de memorie. Adică tot ce ţine de funcţionarea telefonului şi a aplicaţiilor de pe el se inslatează în memoria telefonului. :*

| IloveGnR explică (pentru SkizoMetal):

Aaa ok sad mersi oricum :*

| SkizoMetal a răspuns (pentru IloveGnR):

Cu plăcere. Mersi şi eu pentru fundiţă. :*

| IloveGnR explică (pentru SkizoMetal):

Cu placerewinking:*

4 răspunsuri:
| BiancaDuta a răspuns:

Eu am Nokia si ma intreaba unde sa salveze tot, adica si unde se stocheaza aplicatiile.dar la Samsung nu stiu.