| anonim_4396 a întrebat:

Buna all! stie careva daca pot skimab telefonului meu sistemul de operare bada cu android? se poate face lucrul asta? ..ms

Răspuns Câştigător
| Peter28 a răspuns:

Nu ai cum. Deodata ce sistemult tau de operare este Bada, nu ai cum sa il schimbi cu Android. Telefonul nu este ca si calculatorul. Pe computer poti schimba Windows-ul dar pe telefon nu ai cum sa schimbi sistemul de operare.

2 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Eu am android pe telefonul meu si as dori sa pun un simbian in loc dar tot nu stiu cum

| ValentinMarius21 a răspuns:

Exista o posibilitate(dupa cate stiam) dar nu sunt sanse de 100% reusita si il poti strica, asa ca mai bine incerci sa faci schimb cu cineva care are un android.bafta.