| samsungwave a întrebat:

Stie careva de unde pot scoate sistemul de operare Bada 2.0 si instructiuni cum sa il instalez?

3 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Am si eu un Wave asa ca te pot ajuta. Daca ai Samsung Kies in calculator, te conectezi cu telefonul, dai update unde iti arata versiunea firmware a telefonului si...gata.Daca in schimb ai o versiune care nu se updateaza poti instala cu multiuploader. Daca vrei lasa un id si-ti pot dat tot ce-ti trebuie pe mess, ba chiar iti pot da o mana de ajutor cu teamwiewer.

| samsungwave explică (pentru manuel72):

Danieladrian_burdetiu@yahoo.com...am Samsung kies da nu ma pot conecta la el de cand am schimbat windowsul.

| manuel72 a răspuns (pentru samsungwave):

Instaleaza teamwiewer si o rezolvam dimineata.