| Someoneeene a întrebat:

am blocat pe cineva pe facebook, iar acum nu pot sa o deblochez. am dat la deblocare persoane si imi zice ca nu am persoane blocate, stiti alte idei?

Răspuns Câştigător
| y0nutz3ly a răspuns:

Asteapta pana maine....probabil maine o sa mearga

5 răspunsuri:
| Someoneeene explică:

Pff... de fapt eu repar greselile altora. Colega mea s-a certat cu unu, l-a blocat iar acum s-au impacatlaughing

| matesanosa a răspuns:

Dada acum da vina pe prietena! eu nu as da voie 2 ani sa deblochezi ce ai blocat.tongue

| Someoneeene explică (pentru matesanosa):

Pai colega l-a blocatwinking mie imi trebuia o modalitate sa il deblochez pe ala de aceea am scris ca "eu" l-am blocat. si l-a mai blocat si deblocat de aprox 200 de orilaughing

| matesanosa a răspuns (pentru Someoneeene):

Bine am zis cand am zis:lumea se cearta pe mess, se impaca pe facibuc si divorteaza pe twitter.big grin

| MihayJupanu a răspuns:

Da, o poti adauga din nou in lista de prieteni sau daca nu iipoti cere acelei persoane sa te deblocheze ea, sau sa te adaugewinking mult succes