| anonim_4396 a întrebat:

Buna am cumparat o tableta Izzycomm Z700 de la Petrom si a trantit-o fratele meu si s-a spart. Acum eu vreau sa stiu de unde pot sa-i cumpar un ecran nou si daca o sa.i mai functioneze tascruim-ul pentru ca momentat nu mai functioneaza.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"tascruim-ul pentru ca momentat nu mai functioneaza"... laughing

Vand karte de gramatica. Eu meam facut treab-a cu ia!

| Jipa95 a răspuns:

Felicitarile mele dar asa ca idee, sa stii ca producatorul nu ofera suport pentru produsele achizitionate. Mai pe scurt, o poti arunca in cosul de gunoi.