| fugi5555 a întrebat:

Am cumpărat YouTube premium pe contul meu de YouTube ( asociat cu cel de google). Pe telefonul mamei am același cont de google dar nu și de YouTube pentru ca nu vreau sa aibă contul meu sa-mi apăra pe pagina de pornire ce o interesează pe ea. Vreau sa va întreb dacă YouTube premium este ca cel de Netflix ( adică sa stea mai mulți conectați pe el fiecare cu contul lui dar un singur abonament ). Îmi spune ca da, dar nu știu cum sa fac ca pe același abonament de yt sa avem mai multe conturi mai mici gen, sa-i bag contul meu de YouTube dar sa aibă propriile sale alegeri, ca și la Netflix înțelegeți ce spun? Mulțumesc, funda

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei sa imparti contul cu mai multi useri trebuie sa faci abonament de familie la 39 de lei. Gasesti aici informatii.
https://support.google.com/......er/7507744

| Bizon95 a răspuns:

Nimeni nu isi ia utubu' premium
"fara reclame" am binemercic si pe calculator cu un adblocker si pe telefon cu alta aplicatie decat utube, iar asa aplicatii permit binemercic si play in background
iar play offline 1. sunt off-line din an in pasti, 2. pot binemercic sa iau mp3-ul de la un video de pe utub cu un program de gen Youtube-dl sau ceva asemanator, si sunt o tona si pe telefoane
samd
ca vad ca nu iti raspunde nimeni, e clar cati sunt interesati de marele "release premium" de la utub

| fugi5555 explică (pentru Bizon95):

Am iPhone și nu merge