| Danutz_Mateescu_1994 a întrebat:

Am dat la telefonul meu Lenovo A1000 un Factory Reset. Dupa ce s-a dat acel reset m-a pus sa selectez limba si dupa sa ma conectez la o retea Wifi.Le-am facut, dupa imi spune Checking connection...This can take up to a minute.Astept si dupa imi da Software update.Checking for updates.De acolo nu se mai intampla nimic! Am stat si 10 ore si tot nimic! L-am resetat iarasi de 4 ori, tot asa! Mentionez ca nu imi merge acel meniu cu butonul Vol UP+Power!

1 răspuns:
| M4j0rZ3r0 a răspuns:

La Lenovo cred ca e diferit meniul pentru download mode. Cauta pe net