| abc_5716 a întrebat:

Bunahappy Am de ales intre samsung corby, samsung star, lg ks360, lg kp500, lg kp501, lg kp502, lg gm360. ce parere aveti? care e mai bun?big grin

mai lasati si voi niste modele daca stiti puppy dog eyes + imagini si pretbig grin(touch screen/tastatura qwerty)sa se incadreze in maxim 5 milioane jumate`big grin

Funda+vot de care vrea inimioara voastralaughingbig grin

Răspuns Câştigător
| vlad15eu a răspuns:

La camera, touch screen si player domina total LG gm360! Acum e alegerea ta! Il iei de la Orange?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Eu zic Samsung corby!
...si un alt telefon bun este Nokia 5530 XM!
http://www.mobilitylounge.eu/s60/wp-content/uploads/2009/06/5530xm.jpg

| Laurentiuuu a răspuns:

Lg kp 501

| vlad15eu a răspuns:

Doamnee cum puteti sa suportati Corby-ul ala, e oribil, low-budget!

| xamix a răspuns:

Samsung corby big grin

| MissLumy a răspuns:

Eu mi-aaam luat acum vreo 3 saptamana un LG KP502 si merge foarte bine... sunt foarte multumita de el big grin

| MrWrestleMania a răspuns:

EU am Samsung corby si e foarte bun, ma descurc cu el. Dar si LG kp501 e foarte bun, l-am avut si pe acela dar l-am schimbat cu corby pentru ca LG se descarca mereu repede. Corby-ul tine mai mult. Deci as alege Samsung Corby.

| MusicFan_6770 a răspuns:

Samsung star e cel mai bun
uite-te aici:
vandtelefon.com/pictures/2010/10/27/samsung-s5230_83731.jpg

| GoGoSHiKa a răspuns:

Cel mai bun i cel care ti se potriveste este Samsung GTBE3410 sau ceva de genul asa am eu si e foartee bun funda? >big grin

| vladdenisa a răspuns:

Samsung corby

| maya2010 a răspuns:

Un singur sfat, parerea mea e sa NU iti iei lgks360, crede-ma. L-am reparat de vreo 5 ori intr-un an.