| Fery_Fekete_1993 a întrebat:

Buna am de covertit 1700 de carti din.ODT in ePUB as vrea sa stiu daca exista vreun soft care sa ma scape de chin daca se poate full free sau vreun site multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| Fery_Fekete_1993 explică (pentru K0sti):

Frate am cautat dar ideea e ca nu am gasit mare lucru asa pentru ca exista siteuri cu covertoare care accepta maxim 10 fisiere o data asta inseamna ca trebuie sa fac o operatie de 170 de ori cat timp crezi ca o sa imi ia? 1 saptamana?

| CinevaNou a răspuns:

Ai nevoie de un program care sa suporte batch convert, ca sa nu stai sa convertesti de mana pe fiecare.