| natural a întrebat:

am dezinstalat word-ul vechi iar cand dau sa instalez unul nou imi zice ca ala vechi inca mai exista.You cannot install the 64-bit version of Office 2010 because you have 32-bit Office products installed. These 32-bit products are not supported with 64-bit installations: ce sa ii fac ca sa mearga...va rog sa ma ajutati happymultumesc!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Word-ul care vrei sa-l instalezi e pentru SO pe 64 biti iar tu ai SO pe 32 biti de aceea nu-l poti instala...

| Santo2190 a răspuns:

Pai Tu Ai 32-bit...Tu cand vrei sa il instalezi din nou ai incercat pe cel de 64-bit downloadeaza-l pe cel de 32-bit si va mergehappy