| blockbuster a întrebat:

am doua intrebari:
1.: Program care poate deschide calculatorul la ora setata. Am avut odata, dar nu-l mai am si nici nu mai stiu cum ii zicea.
2.: Vreun program care la o atingere de mouse sau miscarea lui sa sune o sonerie, mi'ar trebui un fel de alarma. (daca exista asa ceva)

help me.
By BlockBuster

Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

1) http://www.lifsoft.com/

2) Nu crezi ca ar fi cam deranjant?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai porno in pc si vrei sa nu atinga calculatorul parintii? de vrei alarma? ca fugi repede la pc? sa-i dai afara de la pc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA ai porno in pc dai la history si dai delete la ce nu-ti convine.happy