| cirsiti a întrebat:

Eu ieri m-am jucat pe calculator si calculatorul nu avea nimic dar cand l-am pornit a 2 -a zi am dat clik pe joc si mi-a aparut o eroare ca zicea : era pe engleza adica : iti lipseste ceva program ca PC nu poate deschide si asa ceva nu stiu ce sa mai fac imi deschide doar My computer, My documents, Recycle Bin, si Mozilla. atat va rog ajutati-ma dau

FUNDA :X:X:Xlove struck:d

Răspuns Câştigător
| blojutrr a răspuns:

Una din solutie ar fi sa dezinstalezi toate jocurile/programele mai putin drivere-le apoi sa bagi din nou doar ce iti trebuie daca nu iti merge asa singura solutie este sa schimbi windowsul.

2 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Pai iti trebuie ceva si asa ceva de pe pc. (Tradus cu google traducere)

| XFreeX a răspuns:

Spune in *** ce eroare ti-a dat in engleze nu cu traduccerile tale zi-mi exact si iti zic ce trebuie facut