| LucaTheodor a întrebat:

Buna!

Am Euro Truck Simulator si cand conduc dupa aprox. 2 min se blocheaza jocul si nu mai pot iesi din el. Daca vreau sa ies atunci trebuie sa restartez calculatorul de la unitatea centrala nu de la START. Cu cat joc mai mult, cu atat se blocheaza in mai mult timp.

Ce se intampla si ce sa fac?
P.S El este cumparat de pe SHOPMANIA, nu l-am piratat.

FUNDA!

4 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Poate e jocul virusat!
Sau ceva de la windows!

| suffarstar a răspuns:

Uita-te pe la temperaturi, driverul placii video este instalat?

| RocKzZ a răspuns:

E de la placa video. Daca iti merge pe rezolutie minima atunci e clar de la placa video. Parerea mea e sa schimbi placa video daca vrei sa te mai joci pentru ca daca o tii tot asa risti sa arzi placa video si te costa in jur de 2-3 mil (depinde de care ai) Saaau mai poate fi din cauza ca ai bagat ceva moduri. Asa am patit si eu. Funda? happy

| Green2OI3 a răspuns:

De la placa videohappy